Komisár Rex - Mladé letá

8. května 2008 v 17:42 | elka |  Zaujímavosti
Našla som niečo o filme, v ktorom hral Rhett Buttler ako šteňa :D.
Komisař Rex - mladá léta (Baby Rex - Der kleine Kommissar)
Hrají: Rhett Butler (Rex), Raphael Ghobadloo (Benny), Friedrich Von Thun(Joe Felsner), Christine Neubauer (Christine), Gertraud Jesserer, Wolfgang Böck (Rudolf Kainz) a další.
V období kdy jsou dny krátké a venku padá listí ze stromů, se narodilo ve slavném chovu, jednoho statkáře, mnoho štěňat Německého ovčáka. Však jen jedno štěně bylo nejčilejší ze všech štěňat, a tak se rozhodli majitelé ponechat. Začali mu říkat Rex (Král). O Rexe měl zájem i majitel místního kamenolomu, jehož podnik byl zástěrkou pro nezákonnou likvidaci toxického odpadu. Když zjistil, není pes na prodej, rozhodl se ho za každou cenu ukrást.
Rex byl však hodně šikovný, a když zjistil že se mu u nového pána nelíbí, tak prostě utekl. Toulal se po okolí až se dostal k neznámému domu, kde našel vodu, která byla v misce. A tak se po dlouhé době napil. V domě bydlel dědeček Bennyho, který k němu jezdil. Benny našel Rexe jak štěká u dveří. Vzal ho dovnitř a dědeček mu prozradil, že ví odkud štěně pochází. A tak ho musí vrátit. Když původní majitelé přijeli, řekli, že si může Benny Rexe nechat. Benny tak získal skvělého kamaráda.
O pár let později když Benny trávil prázdniny u dědečka, se stávalo, že jim čas od času večer nešla elektřina. Důsledkem tomu bylo, že v potoce bylo málo vody na to, aby se protáčeli turbíny, které zajišťovali přívod elektřiny. Brzy přišli na to, že někdo z jeskyně vodu odčerpává. Benny se rozhodl že věci přijde na kloub a zjistí, kdo za vším je. Za vším vězel majitel blízkého kamenolomu jménem Kausner, který ředil chemikálie, tak aby nebylo poznat, že to jsou chemikálie a vypouštěl je bez povolení do řeky. Když si Krausner všiml Rexe a Benniho jak jej již delší dobu sleduje, snaží se jich zbavit. Spustí na ně hromadu klád. Bohužel Benny s dědečkem zůstali zaklíněni pod kládami, a tak musel Rex zaběhnout do vesnice pro pomoc. Rex neváhal a běžel. Benny byl odvezen do nemocnice se zlomenou nohou. Dědeček naštěstí vyvázl jen s potlučeninami a škrábanci.
Než se Benny dostatečně uzdravil, začal již školní rok. Benny doma ve Vídni potkal na ulici muže
podobného Krausnerovi. Posléze zjistil, že je to on a je ve Vídni na služební cestě. Benny se rozhodne ho sledovat spolu s Rexem. Dvakrát pak zavolá policii, která však Krausnera na místě nikdy nenajde. Jeden policista ho upozorní aby si z nich nedělal srandu. A ještě dodá aby už policii nevolal, poněvadž se mu neozvou. Benny však Krausnera sledoval dál na vlastní pěst i se svým čtyřnohým přítelem. Když se dostane do Krausnerova domu, teprve odtud zavolá policii. Krausner si všimne Bennyho a zavře ho u sebe doma do lednice aby nepřekážel. Po chvíli přijede policie, která zadrží Krausnera na útěku. Policie osvobodí Bennyho z lednice a odveze domů k matce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Tvoj obľúbený herec Rexa je:

Rhett Butler 49.3% (75)
Reginald von Ravenhorst 28.3% (43)
Henry 22.4% (34)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.